הצהרת נגישות המכללה הטכנולוגית כנרת

המכללה הטכנולוגית כנרת עוסקת בקידום נושא הנגישות, משקיעה משאבים רבים ועושה את מירב המאמצים להנגשת הקמפוס עבור כלל האוכלוסייה לרבות סטודנטים עם מוגבלויות תוך שירות שוויוני, מכובד, ומקצועי זאת בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות תשנ”ח-1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו. אנו מאמינים כי הצלחה לימודית ורווחה אישית של הסטודנט מתאפשרת בסביבה נגישה, תומכת ומקבלת.

  1. הסדרי נגישות מבנים 

המכללה הטכנולוגית כנרת חולקת קמפוס משותף עם המכללה האקדמית כנרת.

המכללה האקדמית אמונה על הסדרי נגישות מבנים בקמפוס וביצעה סקר נגישות על ידי מורשה נגישות מומחה וקיבלה אישור כי היא עומדת בדרישות תקנות הנגישות לאנשים עם מוגבלות – עבור מקום ציבורי קיים. 

באתר המכללה האקדמית כנרת ניתן למצוא פירוט בנושא הסדרי נגישות מבנים וכן, פרטי התקשרות של האמונים על נושא זה. 

לדף הצהרת נגישות של המכללה האקדמית כנרת לחץ כאן. 

  1. רכזת נגישות – המכללה הטכנולוגית כנרת

במכללה פועלת רכזת נגישות במסגרת מערך הסיוע הלימודי המלווה ומסייעת לסטודנטים המתמודדים עם מוגבלות ו/או לקות רפואית (קבועה או זמנית) ו/או רגשית בהתאם להנחיות ותקנות המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ובמדע (מה”ט). 

ניתן לפנות לקבלת ייעוץ והכוון בתחום אבחונים מסמכים רפואיים, מענה פרטני, חונכויות לימודיות הכרת כלים טכנולוגיים לתמיכה בלמידה, וכן חיבור לשירותים ייחודיים ומיצוי זכויות.

במידה ונתקלת בבעיה בנושא הנגישות, נשמח שתעדכן אותנו בכך ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בבעיה בהקדם האפשרי.

פרטי רכזת הנגישות במכללה הטכנולוגית כנרת:

שושי דורון –  052-6564639 מייל:  [email protected]