על המגמה

על המגמה

מכללת כנרת תוכנית עתידאים

מסלול ייחודי במכללה הטכנולוגית כנרת ללימודי הנדסאי תעשיה וניהול בפיקוח

והסמכה של מהט.

לבוגרי התוכנית מובטחת השתלבות בעבודה במגוון תעשיות בתפקידים

אינטגרטיביים בתחום התכנון והתפעול, עם אפשרות פיתוח לתפקידי ניהול!

-----------------

הנדסת תעשייה וניהול היא תחום הנדסי העוסק בתורות מעולם התעשייה והניהול ועוסק במציאת פתרונות לבעיות הצצות בכל ענפי התעשייה. מטרת הלימודים היא פיתוח הבנה נרחב ורכישת כלים לעבודה בתחומי התעשייה והעסקים השונים.
הנדסאי תעשייה וניהול לומד להגביר את קצב התפוקה ובאותה נשימה להוזיל את עלויות הייצור והתפעול, תוך לימוד שיטות מחקר המתבססות על מודלים מתמטיים ומדעיים. על כן תחום זה הוא הנדסי גרידא. 

מגמת תעשייה וניהול מורכבת מארבעה תחומים עיקריים: כלכלה ומימון, הנדסה, מערכות טכנולוגיות ומנהל עסקי. מטרת הלימודים היא להכשיר את ההנדסאי להגיע למקסימום יעילות במינימום השקעה במקום עבודתו, ולהכשירו לתפקידי הובלה ושינוי תהליכים ארגוניים, הטמעתם בארגונים וכן ניהול שיווקי של ארגונים. הנדסאי תעשייה וניהול נוטלים חלק בכל שלבי הארגון, הן במערכות מידע, הן בשיווק, תפ"י וכלה בלוגיסטיקה ומערכי המפעל.

    למה לבחור בתוכנית שלנו?

    מסלול לימודים מהיר – 18 חודשים בלבד! השתלבות בעבודה מיד עם תום הלימודים מימון שכר לימוד (לעומדים בקריטריונים של האגף והקרן לחיילים משוחררים במשרד הביטחון) תשלום מלגות קיום חודשיות שעות התנסות אצל המעסיק במהלך הלימודים ליווי אישי ואקדמי כולל תגבורים לימודיים תכנית לימודים חדשנית ומתקדמת במכללה ייחודית על שפת הכנרת תואר הנדסאי תעשיה וניהול בפיקוח והסמכה של מה"ט