מגמת חשמל

לימודי הנדסאי חשמל

קורס הנדסת חשמל הינה תחום הנדסי, אשר מכסה מגוון רב של נושאים הכוללים מערכות בקרה, הנע חשמלי, מערכות הספק ומתקני חשמל.
במסגרת הלימודים במגמת חשמל שמים דגש על הקניית ידע עיוני ומעשי, שיאפשר לבוגרי המסלול לתכנן ולתחזק מתקני חשמל שונים, ערכות אנרגיה והספק חשמליות וכן מערכות פיקוד ובקרה.
הנדסאי חשמל מדופלם רשאי לבצע עריכת תכניות חשמל עד לעוצמת זרם של 630*3 אמפר במערכות חשמל ביתיות או תעשייתיות.
החזון של מגמת הנדסאי חשמל במכללה הטכנולוגית כנרת הינו להכשיר הנדסאים מצטיינים, אשר יוכלו לענות על הביקוש האדיר להנדסאי חשמל במשק ולעמוד בהצלחה באתגרים הנדרשים בתחום.

  תכנית הלימודים

  תכנית הלימודים

  תכנית לימודים המותאמת במיוחד לאנשים עובדים ונערכת בשעות הערב ובימי שישי. סגל המרצים מביא איתו ניסיון רב שנים בתחומי ההוראה וכן ניסיון תעשייתי עשיר. הלימודים מתקיימים באווירה נעימה ותומכת ומאפשרת למעוניינים להרחיב את השכלתם והסמכתם בתחום החשמל ולשדרג את מיקומם בשוק העבודה.

  • Duration:מסלול ערב: שלוש שנים, 3 ימים בשבוע (שישי בוקר+יומיים ערב)

  לפרטים נוספים צרו עמנו קשר

  * שם מלא

  *דואר אלקטרוני

  *טלפון

  תוכן ההודעה

  השתלבות בשוק התעסוקה
  בסיום הלימודים יוכלו הסטודנטים לעסוק בתכנון וביצוע של תכניות חשמל למבני תעשייה ומגורים. קיימת אפשרות להשתלב ולהתקדם בעבודה בחברות רבות בתכנון ותחזוקה של המפעל, בחברת החשמל וכן בביצוע עבודות חשמל כשכיר או באופן פרטי. קיימת גם אפשרות להמשיך את ההסמכה לאחר הלימודים בתחומי הבדיקה. שוק העבודה המתפתח בתחום זה מאפשר גם השתלבות בחברות פרטיות המייצרות חשמל (תחנות כוח, תחנות ממסר סולאריות), מפעלי יצור גדולים עם מערכות חשמל מסועפות ומורכבות, עבודה בחברות המקימות תשתיות חשמל (מכוניות חשמליות), תעשיות הביטחון, חשמלאות רכב ובניין.